ПОЛІТИКА В СФЕРІ ЯКОСТІ

 

Політика і цілі у сфері якості визначена керівництвом Комунального закладу «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи» Дніпропетровської обласної ради» виходячи з основних цілей закладу і спрямована на забезпечення та постійне підвищення якості надаваних послуг.

КЗ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи» ДОР»:

- спеціалізована установа, що входить до структури закладів охорони здоров’я;

- один з визнаних лідерів на ринку послуг України серед  закладів даного типу;

- надає широкий спектр послуг з проведення на вищому рівні судово-медичних експертиз, що призначаються особою, яка проводить дізнання, слідчим, прокурором, суддею чи судом з метою дослідження на підставі спеціальних знань матеріальних об’єктів, що містять інформацію про обставини справи;

- сприяє поліпшенню охорони здоров’я населення;

- сприяє  запровадженню превентивних заходів стосовно епідеміологічного благополуччя населення;

В нашому штаті понад 200 досвідчених та висококваліфікованих фахівців своєї справи з 7 лікарських спеціальностей (судово-медична експертиза, судово-медична гістологія, судово-медична криміналістика, судово-медична імунологія, судово-медична цитологія, судово-медична токсикологія, організація і управління охороною здоров’я)  та 2  медичних спеціальностей молодших медичних спеціалістів (лабораторна справа(патологія), сестринська справа), що обслуговують 22 райони та 13 міст обласного значення Дніпропетровської  області.

Ми прагнемо до постійного розвитку і вдосконалення своєї роботи шляхом впровадження новітніх методик і технологій та відчуваємо велику відповідальність за надану довіру перед замовниками та  партнерами.

 

НАША МІСІЯ:

 

Ми допомагаємо нашим замовникам знайти та довести істину,  завдяки досвіду наших фахівців з використанням міжнародної практики, впровадження передових технологій і сучасному обладнанню, повсякденної сумлінній роботі і чуйному, уважному ставленню до замовників у вирішенні завдань.

 

НАШІ ЦІЛІ ЦЕ ОРІЄНТАЦІЯ НА ЗАМОВНИКА:

 

Ми прагнемо постійно підвищувати ступінь задоволеності якістю надаваних послуг і рівнем сервісу, тому регулярно проводимо опитування, аналізуємо поточні та перспективні вимоги й очікування.

Ми постійно розвиваємося, розширюємо перелік надаваних послуг і підвищуємо їх якість на підставі моніторингу останніх досягнень в галузі судової медицини та судово-медичної експертизи.

Ми усвідомлюємо, що надання якісних послуг можливо тільки при комплексній роботі з персоналом, тому створюємо гідні умови праці та залучаємо висококваліфікованих фахівців, постійно навчаємо і стимулюємо розвиток співробітників, приділяємо велику увагу системі мотивації і корпоративної культури, забезпечуємо розуміння і залучення всіх співробітників у процес управління якістю.

 

ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ

 

Ми застосовуємо системний підхід до управління і прагнемо постійно покращувати всі аспекти управлінської діяльності з метою забезпечення високої якості надаваних послуг.

Ми створюємо комфортні та безпечні умови для наших замовників, партнерів та клієнтів і надаємо послуги в суворій відповідності з діючими медичними стандартами.

 

 

ДОТРИМАННЯ РЕЖИМУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

Ми забезпечуємо безпеку зберігання і обробки особистої інформації відповідно до вимог чинного законодавства та суворо дотримуємося принципів медичної етики, деонтології та конфіденційності.

Для досягнення поставлених цілей керівництвом приймаються всі заходи,  включаючи створення сприятливих умов і забезпечення ресурсами.

Політика в області якості поширюється на всі види діяльності, здійснювані КЗ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи» ДОР». З метою підтримки актуальності і безперервного вдосконалення Політика постійно аналізується керівництвом.

 

 

Начальник КЗ «ДОБСМЕ»ДОР»                                         Войченко В.В.

© 2009-2015 Website design by ATLANTIS industial systems